15099.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság és a M. Nemzeti Múzeum értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát. VII. évfolyam. Bp., 1896, Magyar Néprajzi Társaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus kézzel írt, több mint 10 oldalnyi jegyzetével. Intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.