800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
(ifj.) Andrássy Gyula (1860-1929): A magyar állam fönmaradásának és alkotmányos szabadságának okai. II. köt. Bp., 1905., Franklin-Társulat, 4+270 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.