Könyvek: Történelem

Tételek száma: 242

Tardy Lajos: Régi magyar követjárások keleten. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 11. része. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.   Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
15832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15833.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15834.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Elias Kollias: The Knights of Rohdes. The palace and the city. Medieval town of Rhodes. Athens, 2003, Ekdotike Athenon. S. A. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
15835.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Spányik, Glycerio: Historia Pragmatica Regni Hungariae. Compendio proposita a Glycerio Spányik. Pestini (Pest), 1820, Typis Johannis Thom. Trattner. 615 p. Korabeli félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
15836.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Önarcképünk sorsunk tükrében. 1945-1949. Sine Ira et studio. Hollandiai Mikes Kelemen kör 1984. 184 p. Kiadói papírkötésben
15837.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Cion Bölcseinek Jegyzőkönyvei. 1999, Interseas Editions. Kiadói papírkötés, jó állapotban
15838.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nemes Czike-Milakovszky-Csóka: Közgazdasági és társadalomtani alapismeretek. Középiskolák felső oszt. számára. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, javított kötés, kopottas állapotban.
15839.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. Szeged, 1936, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinc, kopottas állapotban.
15840.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kemény G. Gábor: Társadalom és nemzetiség a szabadságharc hadi lapjaiban. Dedikált! Bp., 1957. Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászon kötésben
15841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
15842.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft