Könyvek: Történelem

Tételek száma: 242

Eckhart Ferenc: 1848, a szabadság éve. Bp., 1948., Káldor György. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, körbevágott, kissé foltos lapokkal, hiányzó szennylappal.
15783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Maurice Paléologue. A cárok Oroszországa az első világháború alatt. Franciaország nagykövetének naplójából.Szávai János fordítása. Bp, 1982, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban.
15784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tépjétek le a sötétség bilincseit. XVIII. századi magyar röpiratok a feudális egyházról. Bp., 1950,Hungária. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15785.

"Tépjétek le a sötétség bilincseit." XVIII. századi magyar röpiratok a feudális egyházról. Bp., 1950,Hungária. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gazda István: Széchenyi napjai. Történelmi-művelődéstörténeti kronológia. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pallagi Ferenc: Terített betli. Bp, 1994, Intera Rt. Kissé kopott papírborítóban, de egyébként jó állapotban.
15787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aczél György: Kulturális és ideológiai életünk néhány időszerű kérdése. MSZMP Központi Bizottsága Politikai Akadémiája. Bp., 1968., Kossuth. Kiadói papírkötés.
15788.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Migray József: Egy keresztényszociális állam története. A jezsuiták köztársasága Paraguayban (1609-1768.) Bp., 1923, Népszava, 71+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, a hátsó borító leszakadt, szakadozott lapokkal.
15789.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagybákay Péter: Céhek, céhemlékek Veszprém megyében. Veszprém, 1971, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kopott és egy helyen elszakadt borítóval, de belül jó állapotban.
15790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Márton Gábor: Rózsahegyi Kálmán Nagy magyar színészek sorozat. Bp., é.n. Xénia. Kiadói papírkötésben
15791.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Fischer Vilmos: A Kisfaludy Társaság története a szabadságharcig. Dedikált! Bp., 1928. 32p. Kötés nélkül
15792.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2001 Turán IV. évfolyam 1-2. sz. 2001 február-március, április-május.
15793.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kovács Tibor: A bronzkor Magyarországobn. Hereditas. Bp., 1977, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15794.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft