William Green- Dennis Punnett: Flugzeuge der Welt. Zürich - Stuttgart, 1978, Werner Classen Verlag. Papírkötésben, hajtásnyomokkal, de belül jó állapotban. Német nyelven.
Építési és pályafenntartási műszaki adatok. A. kiadás. Bp., 1958, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 294 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kihajtható mellékletekkel, a mellékletek egy része a összeragadt a lapokkal.