Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 18

15590.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
XXI. Testnevelési utasítás. I.-II. rész (12 db füzet). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp, 1926, Stádium. Papírkötésben. Hiánytalan állapotban, kissé szakadt papír védőmappában.   XXI Testnevelési utasítás I. rész. Általános szabályok.  II. rész. Testnevelés és sportágak.  1. füzet. Játékok.  2. füzet. Szabadgyakorlatok.  3. füzet. Atlétika.  4. füzet. Szergyakorlatok.  5. füzet. Úszás.  6-A. füzet. A görög-római birkózás.  6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (Boxolás).  7. füzet. Kerékpározás.  8. füzet. Síelés.  9. füzet. Céllövősport.  10. füzet. Egyéb ágak.
15591.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15592.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
B. K. S. Iyengar: Jóga új megvilágításban. Ford.: Pressing Lajos. [Bp.], 1999., Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
15593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wild Ferenc-Szaniszló József: Hegymászók könyve. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag fekete-fehér szövegközti ábrákkal, képekkel és fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr kötés, laza fűzéssel, kis kopásnyomokkal.
15594.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Christopher Hilton: Ayrton Senna. A Froma-1 géniusza. Bp., 1991, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, utolsó néhány lap alsó sarka kissé gyűrött.
15596.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Leyrer Richárd, Szabó Julianna: A kung-fu királya. Bruce Lee és a jeet kune do. Bp., [1987], Lapkiadó Vállalat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Malcolm Cook: 101 focigyakorlat 12-16 éveseknek. Ford.: Soós András. Pécs, 2011, Alexandra. 128 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón ragasztónyommal, egyébként jó állapotban.
15597.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15598.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Endrődi Lajos: Akik nem ismerik a félelmet. Bp., é.n. Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötés.
15599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15600.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Plavecz Tamás: Judo kisenciklopédia. Zalaegerszeg, 1988, HungariaSport. Kiadói papírkötés.
15601.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft