16561.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
10 000 Ft
Erdélyi ezredek a világháborúban. Szerkesztette vitéz Deseő Lajos, a II. részt szerkesztette Ardói Gyula. Írták: Ajtay Endre, Bittó Dezső, Gyurócsik-Jászay Mihály, Kamarássy Jenő, Körmendy Géza, Kratochvil Károly, Mátyás Sándor, Németh Lajos, Nyáry Iván, Solth Imre. Bp., é.n.[cca 1941] Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, (Merkantil-ny.), 335 p. + 18 p. (képanyag) + 54 p. (adattár) + 53 p. (képanyag) + 125 p. Javított festett, aranyozott, egészvászon-kötésben, első táblán és a címlapon firkákkal