3 000 Ft
15
Kovácsics Mátyás: Modern konyha. Bp., 1904., Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 206+10 (korabeli reklámok, közte: Zwack J. és Társai is.) p. Szecessziós könyvdíszekkel. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.