Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 53

Ottlikné Balogh Ilona: Szakácskönyv. Bp., 1928, Hangya. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17570.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kovácsics Mátyás: Modern konyha. Bp., 1904., Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 206+10 (korabeli reklámok, közte: Zwack J. és Társai is.) p. Szecessziós könyvdíszekkel. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17571.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Baktérium-, alga-, gomba, zuzmó- és mohahatározó. Szerk.: Simon Tibor. Bp., 1991, Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés.
17572.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1907.,Athenaeum, XVI+2+484 p. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, számos kijáró lappal, megviselt állapotban.
17573.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17574.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Z. Tábori Piroska: Húspótló ételek hústalan napokra. Hústalan étrendek az egész esztendőre. Összeállította: - -. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, 79+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17575.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., én.,Statisztikai Kiadó Vállalat,185 p. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés.
17576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17577.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17579.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Történelmi szakácskönyv. Bp., 1998, Ferenczy Könyv- és Lapkiadó. Harmadik kiadás. 218 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17580.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1939 A háziasszony kincsestára vásárlási tanácsadó naptára. 1939. Szerk.: Csillag Béla. Bp., 1939., Radó István. Naptár, receptekkel, tanácsokkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, a címlap egyik sarkán szakadással.
17581.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft