16670.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Emil Pirchan: Művészek műhelytitkai. Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkájáról, szerelméről, és haláláról. Fordította: Szalai Sándor. 240 képpel. Budapest, 1945. Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 287 p. A kiadói papírborítója hiányzik! A borító szélei, sarkai kopottak. Laza kötéssel.