Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 231

Mai Magyar Művészet könyvtétel, 4 db. Németh Lajos: Ország Lili. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. + S. Nagy Katalin: Anna Margit. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban + Körner Éva: Korniss Dezső. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban + Dávid Katalin: Engelsz József. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés. Kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban
16696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat, kiállítási füzetek, 3 db. Téli Nemzetközi Kiállítás, 1906-7. Bp, Singer és Wolfner. Papírkötésben, szakadozott borítóval. + Tavaszi Kiállítás, 1911. Bp, Singer és Wolfner. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval és sérült gerinccel. + Téli Kiállítás, 1903-4. Bp, Singer és Wolfner. Papírkötésben, kissé gyűrött és szakadozott borítóval.
16697.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Paul Signac: Delacroix-tól a neoimpresszionizmusig. Paul Signac elméleti írásai. Művészet és elmélet. Bp., 1978., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Paul Gaugain: Noa Noa. Berlin, 1961, Henschelverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16699.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db kötet a művészet kiskönyvtára sorozatból: Genthon István: Cézanne. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadó papírkötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + Farkas Zoltán: Rodin. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadó papírkötés.
16700.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ars decorativa. 2. köt. Bp., 1974, Iparművészeti Múzeum. Papírkötésben, kissé kopott és karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16702.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Horvai József: Kémigráfia. Bp., 1962, Műszaki. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban. Benne különféle művészi technikák leírásával is: fametszet, linóleum- és ólommetszet, litográfia, rézmetszet, hidegtű, rézkarc, heliogravűr technikák leírásával.
16703.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16704.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16705.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 63+59 p. Számos egészoldalas reprodukcióval, kihajtható oldalakkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4145 példányban.
16706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16707.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft