Szőnyi Sándor 4 műve: Rosszlányok utcájában.; Széthulló világ.; Betontető.; Hatodik földrész. A szerző által dedikált. Bp., én-1957-1977,Athenaeum-Magvető-Kozmosz Könyvek. Különféle kötésekben, közte kissé kopott borítóval is.