Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói aranyozott egész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Simonyi-Bela-A-beszed-Bp-1942-Stephaneum-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-kopott-bo~II2443648
2443648
18153
402
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor