1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.