Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr,[1889],Gross Gusztáv, 88 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17943.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17944.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gustav Meyrink: A fehér dominikánus. Egy láthatatlan valaki naplójából. Ford: Moly Tamás. Bp., 1922., Kultura. A borító Szántó Lajos műve. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17945.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17947.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Song Ci: Egy kínai halottkém feljegyzései. (A bűnök elsöprésének összegyűjtött feljegyzései.) Xi yuan ji lu. A világ első igazságügyi orvostani kézikönyve 1247-ből. Kínai kuriózumok. Bp., 2013., Quattrocento Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17948.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
F. W. Bain: A hibák bányája. Ford.: Baktay Ervin. Bp.,(1920),Rózsavölgyi. Átkötött egészvászon-kötés, foltos.
17949.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Oscar Wilde: Téli rege. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., én., Genius. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.
17950.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bíró András 4 dedikált műve: A szépség ünnepe. Reich Károly grafikáival. ; Hit és bizalom. (Megjelent 1500 példányban.) ; Pénteki jegyzetek.; Dávid és Góliát. Mária vallomásai. Bp.-Érd-Érdliget, 1988-2001, Hazafias Népfront III. ker. Bizottsága-Érdi Ujság-Érd Város Önkormányzata-Anteus. Kiadói papírkötés.
17951.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17952.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1941., Turul]. Harmadik kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, ex libris-szel.
17953.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pataky Attila: Bor, szec, rock & roll...és lélek. hn., 2007, P. Management Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17954.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft