Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 304

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,1955., Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17979.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hasek, Jaroslav: A Balaton partján. Történetek a régi Magyarországból. Ford.: Tóth Tibor. Pozsony, 1954, Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. 150 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30
17981.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Faludy György: A pompeji strázsán. Bp., 1945, Officina, 91+4 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval és részben hiányos gerinccel, ajándékozási sorokkal.
17982.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., 1939, Stádium Rt.-ny., 252 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
17983.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vécsey Sándor költeményei. Kiadta: Jókai Mór. Pest, 1854, Landerer és Heckenast, 8+178 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
17984.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17985.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hans Heinz Ewers: Lidérc. Hervay Frigyes ford. (Fantasztikus regény.) Hans Heinz Ewers összes művei. I. =Bp., 1924, Nova. A borító art-deco illusztrációja Galambos Margit munkája. Kiadói papírkötés, foltos, kopott, javított borítóval.
17986.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Új versek. Anthologia a régebbi versekből. Modern Könyvtár. 246-247. Bp.,én., Athenaum. 48 p.Kiadói illusztrált papírkötés, a borítója szakadozott, sérült, foltos.
17987.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1903 Lampérth Géza: Deák Ferenc születésének századik évfordulóján. Deák Ferenc születésnapjának 100-ik évfordulója alkalmából Budapest székesfőváros közönsége, 1903. okt. 17. Bp., 1903, Székesfővárosi házinyomda, 10 p. Kiadói nemzetiszínű zsínórral fűzött papírkötés, foltos, a hátsó borító egyik sarkán sérülés, hiány.
17988.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17989.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17990.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft