Vályi Nagy Dezső (1906-1981): A végtelen, 1980. Olaj, papír. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Valyi-Nagy-Dezso-1906-1981-A-vegtelen-1980-Olaj-papir-Jelzett-Uvegezett-fa-keretben-21~II2447237
2447237
10440
402
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Vályi Nagy Dezső (1906-1981): A végtelen, 1980. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 21x30 cm
: pelikán_kristóf