Novák Lajos (1927-1989): Visegrádi részlet. Rézkarc, karton, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Novak-Lajos-1927-1989-Visegradi-reszlet-Rezkarc-karton-jelzett-foltos-29C39739-cm~II2450869
2450869
10283
402
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Novák Lajos (1927-1989): Visegrádi részlet. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 29×39 cm
: nagy_andras