Kovács Júlia (1924-2007): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kovacs-Julia-1924-2007-Viragok-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-lap-szele-kisse-foltos~II2451364
2451364
10214
402
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Kovács Júlia (1924-2007): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 29×19 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: