Kiss Terézia (1928-): Balatoni táj, Színezett algráfia, papír. Jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kiss-Terezia-1928-Balatoni-taj-Szinezett-algrafia-papir-Jelzett-29x38cm-Uvegezett-fak~II2469954
2469954
10191
402
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Kiss Terézia (1928-): Balatoni táj, Színezett algráfia, papír. Jelzett. 29x38cm, Üvegezett fakeretben.
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: