Kádas István (1941-): Ady "Hazamegyek a falumba". Színes rézkarc, papí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadas-Istvan-1941-Ady-Hazamegyek-a-falumba-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-1~II2470007
2470007
10171
402
Leírás: Kádas István (1941-): Ady "Hazamegyek a falumba". Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100). Paszpartuban, 24,5×39,5 cm
: karap_norbert