Hollós-Holczer Károly (1873-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Dek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hollos-Holczer-Karoly-1873-Noi-portre-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-korabeli-keretbe~II2468903
2468903
10156
402
19000
Kikiáltási ár:
19 000 Ft 51,35 EUR , 55,88 USD
Leírás: Hollós-Holczer Károly (1873-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, korabeli keretben, 67×55 cm
: pelikán_kristóf