Baky Albert (1868-1944): Virágzó fák. Olaj, karton, jelzett. Kissé sér... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Baky-Albert-1868-1944-Viragzo-fak-Olaj-karton-jelzett-Kisse-serult-korabeli-dekorativ~II2472623
2472623
10015
402
Leírás: Baky Albert (1868-1944): Virágzó fák. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült, korabeli dekoratív fa keretben. 23×33 cm
: pelikán_kristóf