10551.
402. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.