Jelzés nélkül: Erdő télen. Olaj, falemez. Kissé sérült fa keretben, 16... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500006/Jelzes-nelkul-Erdo-telen-Olaj-falemez-Kisse-serult-fa-keretben-16C39730-cm~II2452125
2452125
10699
402
4400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 400 Ft 11,89 EUR , 12,94 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Erdő télen. Olaj, falemez. Kissé sérült fa keretben, 16×30 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: