10514.
402. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm