Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 287
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2472866
10664
402
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, karton, jobb alsó sarkában kissé sérült, 38,5×65,5 cm 2472887
10665
402
Olvashatatlan jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Teregető kislány. Akvarell, ceruza, karton. Dekoratív, korabeli sérült fa képkeretben, 29×21 cm 2472891
10666
402
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült fa képkeretben, 29×21 cm 2473177
10667
402
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Rézkarc, papír, számozott (5/16), 22×11,5 cm 2109398
10668
402
Olvashatatlan jelzéssel: Ártéri fák. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben 2314517
10669
402
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szén, papír, üvegezett fa keretben. 40,5×28 cm 2399929
10670
402
Olvashatatlan (Zsol...) jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 24x32 cm 2314236
10671
402
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm 2440832
10672
402
Olvashatatlan jelzéssel: Hunyadi János (1407 körül-1456). Vegyes technika, papír, jelzett, 20,5x17,5cm. Üvegezett, kopottas keretben. 2468153
10673
402
Olvashatatlan (Rimóczy B?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Lány virágkosárral. Olaj, vászon. Kissé sérült. Szecessziós, korabeli sérült keretben, 28x20 cm 2468174
10674
402
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Tokaji részlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 33x46 cm 2468927
10675
402
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. elején működött festő: Szoptató bivaly. Ceruza, karton. Dekoratív üvegezett keretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft