Echt Kobalt aranyozott kínálótál. Kézzel festett, jelzett, kis kopások... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Echt-Kobalt-aranyozott-kinalotal-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-29x25-cm~II2467160
2467160
11395
401
Leírás: Echt Kobalt aranyozott kínálótál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 29x25 cm
: karap_norbert