Copeland Late Spode fajansz teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Copeland-Late-Spode-fajansz-teas-csesze-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-~II2461721
2461721
11368
401
Leírás: Copeland Late Spode fajansz teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal .
: pelikán_kristóf