Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia kaspó, jelzett, kis kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Ifj-Badar-Balazs-Mezotur-mazas-keramia-kaspo-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-11-cm-d-1~II2459919
2459919
11055
401
Art-ceramics
Leírás: Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia kaspó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm, d: 17 cm
: karap_norbert