3 db antik népies kerámia fali tányér, kézzel festett, mind jelzett (Misklocz, özv. Schöpflin A. Bélapátfalva, harmadik olvashatatlan jelzéssel), mind kisebb sérülésekkel, mázhibákkal, d: 23, 23,5 és 17 cm