https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 46

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria ~1920. I. világháborús katonai kitüntetés mellszalagja, jó állapotban Austria ~1920. World War I military decorations ribbon, in good condition
31579.

Ausztria ~1920. "I. világháborús katonai kitüntetés" mellszalagja, jó állapotban Austria ~1920. "World War I" military decoration's ribbon, in good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
9
Ausztria ~1920. I. világháborús katonai kitüntetés mellszalagja kardokkal, jó állapotban Austria ~1920. World War I military decorations ribbon with swords, in good condition
31580.

Ausztria ~1920. "I. világháborús katonai kitüntetés" mellszalagja kardokkal, jó állapotban Austria ~1920. "World War I" military decoration's ribbon with swords, in good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
8
Ausztria ~1920. I. világháborús katonai kitüntetés mellszalagja kardokkal, jó állapotban Austria ~1920. World War I military decorations ribbon with swords, in good condition
31581.

Ausztria ~1920. "I. világháborús katonai kitüntetés" mellszalagja kardokkal, jó állapotban Austria ~1920. "World War I" military decoration's ribbon with swords, in good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
9
Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1918. Raimund Gerba tábornok Br plakett. Szign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1918. General Raimund Gerba Br plaque. RAIMUND GERBA G.D.I.-K.D.13.K. (General der Infanterie - Kommandant des 13. Korps). Sign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) C:XF kis patina
31582.

Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1918. "Raimund Gerba tábornok" Br plakett. Szign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1918. "General Raimund Gerba" Br plaque. "RAIMUND GERBA G.D.I.-K.D.13.K. (General der Infanterie - Kommandant des 13. Korps). Sign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) C:XF kis patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31583.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31584.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1974-1980. E.M.A.T. (Etat-Major de lArmée de Terre) ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat OFFERT PAR LE GÉNÉRAL DARMÉE JEAN LAGARDE CHEF DETAT-MAJOR DE LARMÉE DE TERRE, az alulsó bőrborításon DRAGO gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. E.M.A.T. (Etat-Major de lArmée de Terre) silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with OFFERT PAR LE GÉNÉRAL DARMÉE JEAN LAGARDE CHEF DETAT-MAJOR DE LARMÉE DE TERRE, on the lower side DRAGO makers mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU
31585.

Franciaország 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" ezüstpatinázott fém plakett, kétoldalt bőrborítású, mágneses fém talpon, rajta rátétes lapkán gravírozott felirat "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", az alulsó bőrborításon "DRAGO" gyártói jelzéssel (79x79mm) T:1- / France 1974-1980. "E.M.A.T. (Etat-Major de l'Armée de Terre)" silver plated metal plaque on magnetic metal pedestal coated on the top and bottom with leather, on it overlay engraved with "OFFERT PAR LE GÉNÉRAL D'ARMÉE JEAN LAGARDE CHEF D'ETAT-MAJOR DE L'ARMÉE DE TERRE", on the lower side "DRAGO" maker's mark embossed in the leather (79x79mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Hollandia 1965. Holland Légierő / Az együttműködés emlékére kétoldalas, Br emlékérem (40mm) T:1- Netherlands 1923. Kon. luchtmacht kon. Luchtvaart mij - 1952-1965 - Turma / Ter herinnering aan de goede en prettige samenwerking (Dutch Air Force / In memory of the cooperation) Br medallion (40mm) C:AU
31586.

Hollandia 1965. "Holland Légierő / Az együttműködés emlékére" kétoldalas, Br emlékérem (40mm) T:1- Netherlands 1923. "Kon. luchtmacht kon. Luchtvaart mij - 1952-1965 - Turma / Ter herinnering aan de goede en prettige samenwerking (Dutch Air Force / In memory of the cooperation)" Br medallion (40mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jugoszlávia ~1930. Kiváló géppuskás kétoldalas, aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Yugoslavia ~1930. Dobrom mitraljescu (Good machine gun) gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF
31587.

Jugoszlávia ~1930. "Kiváló géppuskás" kétoldalas, aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Yugoslavia ~1930. "Dobrom mitraljescu (Good machine gun)" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Birodalom 1914. II. Vilmos / Győznünk kell és győzni fogunk 1914 Br emlékérem (286,11g/89mm) T:2 kis ph. / German Empire 1914. Wilhelm II / Wir müssen und wir werden siegen (We have to win and we will win) Br emlékérem. Sign.: R. Marschall (286,11g/89mm) C:XF small edge error
31588.

Német Birodalom 1914. "II. Vilmos / Győznünk kell és győzni fogunk 1914" Br emlékérem (286,11g/89mm) T:2 kis ph. / German Empire 1914. "Wilhelm II / Wir müssen und wir werden siegen (We have to win and we will win)" Br emlékérem. Sign.: R. Marschall (286,11g/89mm) C:XF small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK ~1950. Szövetségi Hadsereg, Br gyalogsági sapkajelvény T:1- GFR ~1950. Federal Army, Br infantry hat badge C:AU
31589.

NSZK ~1950. Szövetségi Hadsereg, Br gyalogsági sapkajelvény T:1- GFR ~1950. Federal Army, Br infantry hat badge C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK ~1970. Itt mindannyian végezni fogjuk a dolgunkat - NATO egyoldalas fém emlékérem díszdobozban (60mm) T:2 GFR ~1970. Wir alle werden hier unsere Aufgabe erfüllen - NATO one-sided metal medallion in case (60mm) C:XF
31590.

NSZK ~1970. "Itt mindannyian végezni fogjuk a dolgunkat - NATO" egyoldalas fém emlékérem díszdobozban (60mm) T:2 GFR ~1970. "Wir alle werden hier unsere Aufgabe erfüllen - NATO" one-sided metal medallion in case (60mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz