Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2465157
11582
401
Antique
Tömjénfüstölő 1936. Alpakka, alján véséssel: özv. Györffy Józsefné ajándéka 1936. 65 cm 2465264
11583
401
Antique
Zománcozott festett fiók előlap XIX. sz. 6,5x2,5 cm 2455044
11584
401
Antique
Berndorf alpakka 6 személyes evőeszköz készlet díszdobozban. Jelzett, jó állapotban. Doboz sérült. 2464312
11585
401
Antique
Antik nagy méretű fali, de asztalra is állítható tükör. Ezüstözött kerettel, fa kitámasztóval, fém perem néhol sérült . Jelzett: hamis, antik fémjellel. XIX, sz. 46x46 cm 2464408
11586
401
Antique
Masszív réz könyvtámasz pár Hajó díszítéssel 16x15 cm 2463644
11587
401
Antique
Szecessziós asztali kínálótál, jelzés nélkül, kopott, 36×20 cm 2460814
11588
401
Antique
Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm 2460907
11589
401
Antique
Lakkozott vietnámi fa ládika. Jelzett. Szép állapotban 20x20x4 cm 2460916
11590
401
3200
Antique
Árpád és a hét vezérek, Vérszerződés. Iparművész, zsűrizett réz doboz. 18,5x10 cm 2466451
11591
401
Antique
Grófi címeres réz pecsétnyomó VK monogrammal, XVI. sz. körül. 22x20 mm, h: 4,5 cm 2443788
11592
401
11000
Antique
Moszkvai zománcozott réz mokkás kanalak, h: 13,5 cm 2461964
11593
401
Antique
Nagy méretű, antik, réz kupakos tintatartó. Zománc berakásos, poncolt réz. Hibátlan 9x9x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft