Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 138

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (53,32g/51mm) T:1- ph. / Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,32g/51mm) C:AU edge error
30653.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:1- apró ph. Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU tiny edge error
30654.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:1- apró ph. Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU tiny edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949 egyoldalas, öntött Br plakett (64x91mm) T:2
30655.

Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" egyoldalas, öntött Br plakett (64x91mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csillag István (1881-1968) 1938.Dr. Weiner Samu (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. Samu Weiner commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529
30656.

Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. "Samu Weiner" commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. Városunkért / 1973. április 15. Békés Város Br emlékérem (78mm) T:2 patina
30657.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Városunkért / 1973. április 15. Békés Város" Br emlékérem (78mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. Dr. Huszár Lajos Br egyoldalas plakett, peremén 12 sorszám (61mm) T:2
30658.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Dr. Huszár Lajos" Br egyoldalas plakett, peremén "12 sorszám (61mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12
30659.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12

Kikiáltási ár:
800 Ft
30660.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Domonkos Béla ~1980. Hofi Géza Br plakett (~100mm) bekeretezve (~170x170mm) T:1-
30661.

Domonkos Béla ~1980. "Hofi Géza" Br plakett (~100mm) bekeretezve (~170x170mm) T:1-

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
30662.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1988. A Szent Jobb Szegeden jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30663.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 1992. IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?)  Adamo BP38
30664.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?) Adamo BP38

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft