Bolhapiac Tételek száma: 771
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2460265
12367
401
Flea Market
MAVAD Budapest asztali zászló, h: 17 cm 2466828
12368
401
Flea Market
Mariazell 2 db kézzel festett kolomp, jó állapotban, h: 11 cm 2466831
12369
401
Flea Market
Bőr okmánytartó tárca, kopásnyomokkal, 18×14 cm 2462353
12370
401
Flea Market
Dekoratív korall nyaklánc, fém kapoccsal, h: 47 cm 2466777
12371
401
Flea Market
2465378
12372
401
Flea Market
4 db figura: elefánt, buddha, macska, sárkány, különböző anyagokból (zsírkő, műkő, műgyanta, kerámia), kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, m: 4 és m: 10 cm közötti méretekben 2466650
12373
401
Flea Market
Bronz levélnyitó LÁTSZERÉSZEK felirattal, kopott, h: 22cm 2465385
12374
401
Flea Market
Wonderful Adventures of Seacole James Blackwood London nyomat keretben 16x12 cm 2466007
12375
401
Flea Market
Atlasz bronz figura, jelzés nélkül, m: 9 cm 2463479
12376
401
Flea Market
ASG Strike Systems irányzék airsoft puskákhoz, eredeti dobozában, újszerű állapotban 2466708
12377
401
Flea Market
Zenélő ékszerdoboz, műanyag, belsejében tükörrel, apró kopásnyomokkal 8x10x4,5 cm 2466692
12378
401
Flea Market
Star Wars tolltartó, h: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft