Bolhapiac

Tételek száma: 771

Daráló. Nagy méretű, réz kávé, vagy fűszer daráló 23 cm
11820.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Philips márkájú nagy méretű UV lámpa. Működő állapotban.
11821.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Antik réz tál, historizáló ornamentikával díszített, kissé kopott, d: 31,5 cm, m: 4 cm
11822.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Réz indiai tál dekoratív florális ornamentikával, d: 17 cm, m: 6 cm, apró kopásnyomokkal
11823.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Réz indiai tál dekoratív ornamentikával, d: 20 cm, m: 7 cm, apró kopásnyomokkal
11824.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ékszeres doboz tükörrel, külön nyitható alsó fakkal, kb. 32 db bizsuval, doboz kopásnyomokkal, 8,5x14x19,5 cm
11825.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Petróleumlámpa, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
11829.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Philips retro borotva dobozában, nincs kipróbálva.
11830.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes gombok cca 500 db
11831.

Vegyes gombok cca 500 db

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cérnák cca. 94db, géphímző mercerezett pamut cca 13db
11832.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fém pénztári kazetta, 2 db kulccsal, kis kopással, 19x12x7 cm
11833.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1920-1930 Központi Leszámolóbank Rt. nikkelezett fém persely, Ujágh Árpád Bp. jelzéssel, kulcs nélkül, apró rozsdafoltokkal, m: 8 cm, d: 6,5 cm
11834.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft