11 db angyalka, kopott apró sérülések 4 és 13 cm között https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/11-db-angyalka-kopott-apro-serulesek-4-es-13-cm-kozott~II2460832
2460832
11761
401
Flea Market
Leírás: 11 db angyalka, kopott apró sérülések 4 és 13 cm között
: karap_norbert