15018.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 200 Ft
25
Stein Aurél: Romvárosok Ázsiai sivatagjaiban. Ford.: Halász Gyula. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXXXVIII. kötete. Bp.,1913, M. Kir. Természettudományi Társulat ("Pátria"-ny.). IX+2+667 p.+ 16 t. + 1 különálló térképmelléklet (Khinai-Turkesztán és Kanszu térképének részlete Stein Aurél, és indiai kísérői R: B. Lál Szinh és R. Sz. Rám Szinh útvonalaival, 1906-08, 1:3000,000,41x83 cm). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, az elülső szennylap kijár, kissé kopott és foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.