15045.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, ex libris-szel.