Könyvek: Történelem

Tételek száma: 162

Pető Andrea: Láthatatlan elkövetők. Nők a magyarországi nyilasmozgalomban. Bp., 2019, Jaffa. 288 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15691.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vonyó József: Jobboldali radikálisok Magyarországon. 1919-1944. Tanulmányok, dokumentumok. H.n., 2012, Kronosz. 247 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15693.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kubler, George: Az idő formája. Megjegyzések a tárgyak történetéről. Bp., 1992., Gondolat. 226 p. Kiadói papírkötés, néhány lap kissé foltos.
15694.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Márki Sándor: Magyar középkor. Bibliotheca Vitae, Az Élet Könyvei sorozat. Bp., Élet Irodalmi és Nyomda Rt., 1914. Kiadói egészvászon kötés.
15695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alpheus Todd: A parliamenti kormányrendszer Angliában, s annak eredete, kifejlődése, és gyakorlati alkalmazása. III. köt. Ford.: Dapsy László. Bp., 1877, MTA. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, kissé dohos. Felvágatlan példány.
15696.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Forrai Sándor: Az ősi magyar rovásírás az ókortól napjainkig. Egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos nyelvemlékeink. Lakitelek, 1994, Antológia. 420 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gergely Jenő - Héri Vera: Pápák emlékezete. Pápai érmek, rendjelek, kitüntetések és pénzek. Bp.,1991, Unikornis Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15698.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Heinrich Gusztáv: Etzelburg és a magyar húnmonda (székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből, szerk. Gyulai Pál. Bp, 1882, MTA, p39 Fűzve .sérült kiadói borítékban
15699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Szerk.: Kulcsár Margit. A bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp., 1981, Magyar Helikon. 475 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
15700.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon-kötés, belül szétvált kötéssel.
15701.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lackó Miklós: Nyilasok, nemzetiszocialisták. 1935-1944. Bp., 1966, Kossuth. 349 p. Kiadói egészvászon kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.
15702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft