Holocaust füzetek. 9.. Bp, 1998, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Haggáda. Ribáry Géza dr. bevezetésével, Munkácsi Ernő dr. történeti és művészeti tanulmányaival, Kohn Zoltán dr. fordításával és magyarázatával. Bp., 1987, Korona Gt. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1913 Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. XXXVI. 1913. Bp., 1913., Franklin-ny., 442 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Holocaust füzetek. 5. Bp, 1996, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.