16590.
401. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky, 140 p.+10 t. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban