Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000007/Benvenuto-Cellini-mester-elete-Ford-Fusi-Jozsef-ill-Molnar-C-Pal-Bp-1957-KepzomuvC3~II2463261
2463261
16716
401
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Benvenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József, ill. Molnár C. Pál. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kissé kopott félvászon kötésben
: nagy_andras