Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 289

Magyar Nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Negyedik kiadás. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Sárkány-Nyomda, 1940. Kiadói szakadt papírkötésben.
17370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fagyöngy. Bp., 1937, Révai, 4792. számozott, névre szóló példány, nyomtatott aláírásokkal. Kiadói sérült halina kötés, egyébként jó állapotban.
17371.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. I. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv. 284+IV p. Második kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal, kisebb ázásnyomokkal.
17372.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
20
17373.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek (1915-1917). Előszó: Tscheik Ernő. Első kiadás! Bp., 1919, Athenaeum. 1 t., 160 l. Korabeli félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Marton László Távolodó: Bakelitszomj. A szerző által dedikált! Pozsony, 2013, Kaligram. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, lapok alja foltos.
17375.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szász Károly István: Mesék az emberről. Életképek. A fedőlap és a könyvben lévő illusztrációk Belányi Viktor festőművész művei. 50 sorszámozott, aláírt példányban jelent meg, de ebből a példányból ezek hiányoznak. Bp., Irók-Művészek Egyesülete, 1937. Kiadói egészvászon kötés.
17376.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Harsányi Gizi: Ezüsterdő, selyemrét. 11 mese. Bp., Gárdos, 1942. Kiadói kissé megviselt papírkötés.
17377.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kosáryné Réz Lola: Excelsior. Regény fiatal leányok számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Singer és Wolfner, 1937. Kiadói félvászon kötés.
17378.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Embervadászat az őserdőben. Mayne-Reid után írta: Zempléni P. Gyuláné. Öt egész oldalas képpel. Bp., Magyar Keresk. Közlöny, é. n. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopásokkal.
17379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vanessa McMahon: Gyilkosság Shakespeare Angliájában. Debrecen, 2005, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben.
17380.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hász Erzsébet: A bűnprobléma genezise a világirodalomban. Budapest, 1995, KÖT. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17381.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft