Weber József (?-?): Városligeti tó. Litográfia, papír, jelzett, 31,5x2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Weber-Jozsef-Varosligeti-to-Litografia-papir-jelzett-31-5x23-cm-Uvegezett-kopott-~II2464897
2464897
10289
401
Leírás: Weber József (?-?): Városligeti tó. Litográfia, papír, jelzett, 31,5x23 cm. Üvegezett, kopott régi fa keretben.
: pelikán_kristóf