Láng Rudolf (1904-1991): Város, rézkarc, papír, 24x29cm, jelzett, lap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Lang-Rudolf-1904-1991-Varos-rezkarc-papir-24x29cm-jelzett-lap-szele-foltos-Uvegezett-~II2456539
2456539
10145
401
Leírás: Láng Rudolf (1904-1991): Város, rézkarc, papír, 24x29cm, jelzett, lap széle foltos. Üvegezett, sérült fa keretben.
: nagy_andras