Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kron-Bela-1884-1965-Corso-Vittorio-Emanuele-Milano-Rezkarc-papir-jelzett-lap-kisse-f~II2441351
2441351
10137
401
Leírás: Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
: pelikán_kristóf