Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Koszta-Jozsef-1861-1949-Prihoda-Istvan-1891-1956-Marokszedok-Szinezett-rezkarc-papir-~II2461189
2461189
10130
401
Leírás: Koszta József (1861-1949), Prihoda István (1891-1956): Marokszedők. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Koszta József). 23×28,5 cm
: pelikán_kristóf