Klimó István (1883-1961): Erdei fények. Pasztell, karton, jelzett. Dek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Klimo-Istvan-1883-1961-Erdei-fenyek-Pasztell-karton-jelzett-Dekorativ-serult-uvegezet~II2462893
2462893
10119
401
Leírás: Klimó István (1883-1961): Erdei fények. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben, 50×40 cm
: pelikán_kristóf