Kézdi Kovács László (1864-1942): Kiránduló kutyájával. Olaj, vászon, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kezdi-Kovacs-Laszlo-1864-1942-Kirandulo-kutyajaval-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-k~II2461187
2461187
10116
401
46000
Kikiáltási ár:
46 000 Ft 124,32 EUR , 135,29 USD
Leírás: Kézdi Kovács László (1864-1942): Kiránduló kutyájával. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 58x78cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: